Syys- ja joulu-uutuudet ovat saapuneet tuleshoppiin

6.11.2013

Olemme saaneet Reumaliiton verkkokauppaan myyntiin uusia tuotteita. Niitä ovat mm. syysiltojen turvaksi heijastinnauhalla varustettu pipo ja ikkunallinen sateenvarjo sekä koleiden päivien iloksi fleece shaali, jota voi käyttää sekä sisällä että ulkoillessa takin päällä. 

Löydät kaupasta myös joulutuotteita esimerkiksi lahjaksi Sagaformin kynttilälyhdyn, tarjottimen ja huovan. Tutustu tuotteisiin tarkemmin www.tuleshop.fi.

Tuotteet ovat kaikkien kiinnostuneiden tilattavissa.

Erikoistarjous Reumaliiton jäsenyhdistyksille

Nyt on aika kiittää yhdistyksen yhteistyökumppaneita yhteistyöstä ja vapaaehtoistoimijoita yhdistyksen eteen tehdystä työstä. Syysetuna jäsenyhdistyksille tarjoamme patakinnas & pannunalussettiä 10 euron hintaan (normaalihinta 15 euroa). Setti käy mainiosti myös joulumuistamisesta.

Tilatessasi tarjoustuotteita saat lisäksi lähetyksen mukana yllätyslahjan. Tarjous on voimassa vain verkkokaupassa tämän vuoden loppuun asti. Alennus näkyy kassalla ostoskorissa vain rekisteröityneille jäsenyhdistyksille.

Tutustu uutuuksiimme www.tuleshop.fi

Tervetuloa ostoksille!